آژانس مسافرتی شیک پرواز با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای توریستی اسپانیا با به حداقل رساندن تعداد ریجکتی ویزای این کشور، با مشاوره رایگان از طریق شماره تماس و یا در صورت امکان به صورت حضوری، خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه می دهند.

برای سفارت اسپانیا اقدام به صورت گروهی و از طریق تور بسیار مهم است چون اگر شخصی به صورت انفرادی اقدام نماید ممکن است این تصور برای سفارت پیش بیاید که شخص پس از اتمام ویزا به کشورش برنگردد، پس بهتر است  از طریق آژانس‌های معتبر اقدام بفرمایید.

بله برای سفارت اسپانیا حتماً مدارک به زبان اسپانیایی و از طریق دارالترجمه‌های مورد تایید سفارت ترجمه شود و اینکه گردش و تمکن شش ماهه حساب اراِئه شود و در ضمن پاسپورت‌های قبلی به همراه کلیه ویزاهای قبلی و مهرهای ورود و خروج نیاز است.

اگر شش ماه از زمان ردی شما گذشته و مدارک خود را کامل نموده‌اید می‌توانید برای درخواست مجدد اقدام بفرمایید.

افراد بزرگسال ۸۰ یورو، کودکان ۶تا ۱۲سال ۴۰ یورو و برای کودکان زیر ۶ سال رایگان می‌باشد علاوه بر این مبالغ 16 یورو هم به عنوان کارمزد به بی ال اس باید پرداخت نمایید که تحت هیچ شرایطی هیچ کدام از این مبالغ عودت داده نمی‌شود.

پس از مراجعه به مرکز انگشت نگاری اسپانیا معمولاً 21 روز کاری بعد جواب ویزای خود را دریافت می‌نمایید.

1) بازنشسته: ارائه حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی، سه فیش آخر حقوق

2) پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه 3 فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دایم پزشکی،کارت نظام پزشکی،در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان

3) وکلا: پروانه وکالت

4) مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کاراز شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مه رسازمان، قرارداد کاری

5) مشاغل دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان نربوطه با ذکر مدت اشتغال سمت  میزان حق.ق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان ،سه فیش آخر حقوق

6) خویش فرمایان: جواز کسب،  فیش آخرین پرداخت مالیات، آخرین آگهی تغییرات، معرفی نامه از اتحادیه

7) معلمان و اساتید واعضلی هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، کارت پرسنلی

8) دانش آموزان و دانشجویان: اصل و ترجکمه نامه اشتغال بهتحصل با دانش آموزانی مه در سال تحصیلی قصد سفر دارندعلاوه ب آن اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

  • برای فرزندان زیر 18 سال که همراهی والدین یا با یکس از آنها سفر میکنند، رضایت نامه محضری الزامی است و نیاز به ترجمه به زبان انگلیسی و تأییدیه دادگستری و امور خارجه دارد.
  • کپی مدارک شغلی سرپرست برای دیگر اعضای خانواده

حضور کلیه مسافرین بالای 12 سال برای انگشت نگاری الزامی است. اصل مدارک تا زمان برگشت مسافر نزد آژانس باقی میماند.

چک رمز دار به مبلغ 100 میلیون تومان به ازای هر نفر در وجه آژانس هواپیمایی شیک پرواز ساحل جهت ضمانت بازگشت از سفر ضروری است که پس از بررسی مدارک و نیاز به مبالغ بیشتر برای ضمانت متعاقبا اعلام میشود. لازم به کر است که در صورت نیاز بیشتر برای مدارک سفارت به شما اطلاع خواهیم داد.

در پایان برگه می‌توانید تمام سوالات خود را در مورد ویزای توریستی اسپانیا مطرح نمایید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ تک تک سوالات شما عزیزان را به طور دقیق تایپ می نماییم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.