آژانس مسافرتی شیک پرواز با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای توریستی ایتالیا با به حداقل رساندن تعداد ریجکتی ویزای این کشور، با مشاوره رایگان از طریق شماره تماس و یا در صورت امکان به صورت حضوری، خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه می دهند.

برای درخواست ویزای ایتالیا هم به صورت انفرادی و هم از طریق تور می‌توانید اقدام نمایید. برای دریافت وقت سفارت ابتدا به آدرس www.ckgsir.com مراجعه نمایید و در وارد کردن اطلاعات خود دقت زیادی به خرج دهید زیرا هر گونه اشتباهی در وارد کردن اطلاعات به مدت 90 روز شما را در لیست سیاه مرکز انگشت نگاری ایتالیا قرار می‌دهد و ممکن است سفر خود را از دست بدهید در صورت اقدام از طریق آژانس شیک پرواز کارشناسان ما با دقت فراوان وقت‌های مناسبی را برای شما رزرو می‌نمایند.

  • پاسپورت امضا شده با اعتبار تا ۶ماه پس از تاریخ پایان تور
  • عکس 3.5 در 4.5 رنگی با زمینه سفید و از روبرو شامل۸۰ درصد چهره
  • ترجمه انگلیسی مدارک شغلی معتبر بسته به نوع شغل متقاضی شامل بیمه، معرفی نامه، جواز کسب، پروانه شغلی، فیش حقوقی، حکم استخدام، روزنامه رسمی
  • گردش سه ماه حساب بانکی به زبان انگلیسی و‌ نامه تمکن به یورو
  • ترجمه شناسنامه
  • ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل

اگر مدارک ویزای شما کامل و آماده باشد، می‌توانیداز 1 ساعت تا 1 هفته بعد به سفارت مراجعه کنید. درخواست ویزای فوری ایتالیا، فقط وقت سفارت را تسریع می‌کند و هیچ تفاوتی در مدت جواب‌دهی ندارد.

افراد بزرگسال ۸۰ یورو، کودکان ۶ تا ۱۲سال ۴۰ یورو و برای کودکان زیر ۶ سال رایگان می‌باشد. علاوه بر این مبالغ، 20 یورو هم به عنوان کارمزد به سی کی جی اس باید پرداخت نمایید که تحت هیچ شرایطی هیچ کدام از این مبالغ عودت داده نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.