آژانس مسافرتی شیک پرواز با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای توریستی مجارستان با به حداقل رساندن تعداد ریجکتی ویزای این کشور، با مشاوره رایگان از طریق شماره تماس و یا در صورت امکان به صورت حضوری، خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه می دهند.

سفارت مجارستان یکی  از سفارت‌هایی است که هرگز درخواست ویزای توریستی شما را بدون اقدام از طریق آژانس نمی‌پذیرد و حتماً اقدام به صورت گروهی و از طریق تور را به شما پیشنهاد می‌دهد اگر به  آدرس سفارت واقع در خیابان دروس، میدان هدایت، خیابان شادلو مراجعه کنید لیست آژانس‌های مورد تایید سفارت را می‌توانید جویا شوید. که خوشبختانه آژانس شیک پرواز ساحل یکی از آژانس‌های مورد تایید سفارت مجارستان می‌باشد پس هرگز به تنهایی و یا از طریق آژانس‌های نامعتبر برای درخواست ویزای مجارستان اقدام نفرمایید.

 1. بازنشسته: ارائه حکم بازنشستگی، کارت بازنشستگی، سه فیش اخر حقوق
 2. پزشکان: پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه 3 فیش آخر حقوقی از محل کار، پروانه دائم پزشکی، کارت نظام پزشکی، در صورت دارا بودن سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
 3. وکلا: پروانه وکالت
 4. مشاغل غیر دولتی: گواهی اشتغال به کاراز شرکت مربوطه به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، قرارداد کاری
 5. مشاغ دولتی: حکم کارگزینی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال، سمت  ،میزان حقوق دریافتی و تاییدیه مرخصی، سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان ،سه فیش آخر حقوق
 6. خویش فرما: جواز کسب، فیش آخرین پرداخت مالیات،آخرین آگهی تغییرات، معرفی نامه از اتحادیه
 7. معلمان و اساتید واعضای هیئت علمی دانشگاه: اصل حکم کارگزینی یا گواهی اشتغال به کار به همراه سه فیش آخر حقوقی و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان، کارت پرسنلی
 8. دانش آموزان و دانشجویان: اصل و ترجمه نامه اشتغال به تحصیل ، دانش آموزانی که در سال تحصیلی قصد سفر دارند علاوه بر آن اصل و ترجمه رضایت نامه کتبی از مدیریت مدرسه با ذکر تاریخ سفر الزامی است.

افراد بزرگسال ۸۰یورو،کودکان ۶تا ۱۲سال ۴۰یورو و برای کودکان زیر ۶سال رایگان می‌باشد. علاوه بر این مبالغ 27 یورو هم به عنوان کارمزد به وی اف اس باید پرداخت نمایید که تحت هیچ شرایطی هیچ کدام از این مبالغ عودت داده نمی‌شود.

نیاز نیست شما به صورت انفرادی به سفارت مراجعه نمایید ولی نماینده آژانس  قبل از سفر به شما اطلاع می‌دهد که بعد از سفر باید اصل پاسپورت و کارت‌های پروازی رفت و برگشت  خود را به آژانس تحویل دهید تا پس از بازگشت به ایران جهت مسجل نمودن بازگشت شما به کشور مبدا اصل پاسپورت و کارت‌های پروازی شما توسط آژانس تحویل سفارت شود.

رایج‌ترین علت رد شدن درخواست ویزای مجارستان، اقدام به صورت انفرادی می‌باشد. این قانون، از مهرماه سال ۹۷ آغاز شده است. اما دلایل دیگری نیز برای ریجکت ویزای مجارستان وجود دارد:

 • اقدام به صورت انفرادی و یا خانوادگی برای ویزای مجارستان
 • سوء پشینه کیفری و یا حقوقی در گذشته و یا حال
 • ارائه تاریخچه سفر دروغین و یا غیر واقعی
 • متقاعد نشدن افسر ویزای مجارستان از هدف شما برای ورود به این کشور
 • ارائه بیمه مسافرتی نامعتبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.