آژانس مسافرتی شیک پرواز با سال ها تجربه در زمینه اخذ ویزای توریستی جمهوری چک با به حداقل رساندن تعداد ریجکتی ویزای این کشور، با مشاوره رایگان از طریق شماره تماس و یا در صورت امکان به صورت حضوری، خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه می دهند.

بله برای رفتن به چک به ویزای جمهوری چک نیاز داریم

وقت سفارت چک مصاحبه ندارد و شما فقط برای انگشت نگاری و تحویل مدارک به دفتر کارگزاری VFSGlobal مراجعه می‌کنید. تمکن مالی و گردش حساب تاثیر به سزایی در اخذ ویزای چک دارد. پس از ارائه درخواست، حدودا ۲۱ روز کاری بعد جواب ویزا برای شما اعلام می‌شود. مدارک مورد نیاز ویزای چک حتما باید به تائید دادگستری و وزارت امور خارجه برسد.

 لزومی به داشتن تاریخچه سفری پر باری نیست. اما اگر شما تاریخچه سفری خوبی داشته باشید و به چند کشور خارجی سفر کرده باشید، باز هم شانس بیشتری برای اخذ ویزای چک خواهید داشت. منظور از تاریخچه سفری، فقط ویزای شینگن نیست و کشور های کره جنوبی، سنگاپور، چین و یا حتی ترکیه، ارمنستان و هر کشور خارجی دیگری که سفر کرده باشید، جزو تاریخچه سفری شما محسوب می‌شود.

  • عدم اعتماد افسران ویزا به بازگشت متقاضیان
  •  ارائه بیمه مسافرتی نامعتبر
  • ارائه مدارک دروغین و یا نامعتبر
  • ارائه گذرنامه مخدوش و فاقد اعتبار
  • عدم توانایی در متقاعد کردن افسران ویزا از هدف سفر به چک

رفع ریجکتی برای ویزای این کشور وجود ندارد و شما تا 6 ماه مجاز نیستید که مجددا برای ویزا اقدام کنید. پس از 6 ماه با برطرف کردن نواقص پرونده‌تان، می‌توانید درخواست خود را مجددا ارسال کنید. نحوه اعتراض به ریجکت ویزای چک در انتهای نامه ریجکتی ذکر شده‌است. شما می‌توانید نامه اعتراضی خود را به آدرس ایمیل یا ادرس پستی اعلام شده ارسال کنید. در حدود45 روز کاری باید منتظر باشید تا جواب اعتراض‌تان به شما اعلام شود.

حدودا ۱۴ تا ۲۱ روز کاری بعد از ارائه درخواست به VFSGlobal، جواب درخواست ویزا برای شما صادر می‌شود که برای دریافت آن حتما باید خودتان به همراه کارت شناسایی و رسید دریافتی به این دفتر مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.