شیک پرواز ارائه دهنده انواع خدمات ویزای کشورهای مختلف می باشد.ویزا معمولاً دارای محدودیت هایی است از جمله زمان اقامت، تعدد رفت و آمد و یا حق کار در کشور مورد نظر، ویزا به عنوان یکی از اصلی‌ترین خدمات شیک پرواز ، از اهمیت بسیاری برای مدیران مجموعه چه از منظر تسریع حداکثری و چه از منظر کیفیت خدمات برخوردار است.

ویزا یا روادید چیست؟

سفر به خارج از کشور به همین راحتی ها نیست و شما نمی توانید در هر زمانی که بخواهید تنها با در دست داشتن بلیط هواپیما پا به کشور دیگری بگذارید، چرا که بسیاری از کشورها قوانین و ضوابطی برای ورود مسافران خارجی دارند که از مهم ترین آن ها داشتن ویزای توریستی است. صدور ویزای مسافرتی توسط کشور مقصد انجام می شود و بدین معنا است که آنها اجازه حضور و ورود شما را تایید کرده اند.
در واقع ویزا، یک سند رسمی است که به دارنده آن اجازه می‌دهد تا به یک کشور خارجی وارد شود. ویزا معمولاً در گذرنامه دارنده به صورت مهر و یا برچسب الصاق می‌شود. ویزا در انواع مختلفی صادر می‌شود که دارندگان هر کدام از این ویزاها دارای حقوق متفاوتی در کشور میزبان هستند.
برای سفر یا مهاجرت به کشور دیگر باید با مراجعه به سفارت، درخواست خود را مبنی بر اجازه سفر با مدارک مورد نیاز تسلیم نمایید.

تفاوت ویزا و پاسپورت چیست؟

پاسپورت یا گذرنامه یکی از مدارک بین‌المللی است که دولت‌ها برای شهروندان خود صادر می کنند که به وسیله آن مسافران شناسایی می شوند. در واقع پاسپورت یک سندی است که از طریق آن تایید میشود که شما شهروند کشور خاصی هستید. اما ویزا یا روادید مجوزی است که در یکی از صفحات پاسپورت شما درج می شود تا نشان دهد که شما از کشور مقصد خود مجاز به ورود، اقامت در داخل و یا ترک آن کشور شده اید.

student

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.