چند کلمه درباره شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری شیک پرواز ساحل

ما از کجا شروع کردیم؟!

شرکت  مسافرتی و گردشگری شیک پرواز ساحل  با تجربه هشت ساله سابقه مدیریتی مدیر عامل محترم آقای سیدآزاد سعیدی و اخذ مجوز رسمی سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری سعی دارد  بهترین خدمات گردشگری را در تمام حوزه های گردشگری  به مسافرین و مشتریان خود ارائه دهد. شرکت شیک پرواز ساحل در سال 1393 فعالیت خود را در شهر تهران شروع  وتوانسته با تلاش در عرصه صنعت گردشگری، و با پرسنل با تجربه در  هر کدام از بخش‌های مختلف از جمله، رزرو تور داخلی و خارجی، رزرو هتل داخلی و خارجی ، رزرو بلیط های پروازی داخلی  و خارجی ، اخذ ویزا ، بیمه های مسافرتی ،تورهای نیم روزه تهران گردی و غیره فعالیت کند و خدمات قابل قبولی  را به مشتریان خود ارائه دهد. با اینکه شیک پرواز ساحل  جزء آژانس های نیمه نوپا  در عرصه گردشگری محسوب می‌شود، با پشتکار  و ایده‌های بسیار مورد استقبال مسافران، آژانس های همکار و سازمانهای خصوصی و دولتی از جمله دانشگاه امیر کبیر،تهران و هنر و… قرار گرفته است. مسافرین  می‌توانند برای رزرو آنلاین پروازهای داخلی و خارجی  به سایتwww. Shikflight.ir  مراجعه کنند تا با مشاهده قیمت ها و ساعات پروازی، تاریخ سفر پرواز موردنظرشان را به راحتی انتخاب کنند. از دیگر مزایای شرکت مسافرتی شیک پرواز ساحل  علاوه بر رزرو آنلاین خدمات ارائه شده ، این امکان را در اختیار مسافرین قرار می‌دهد که با مراجعه به سایت www.shikparvaz.com بتوانند اطلاعاتی کامل از جاذبه های گردشگری ایران،راهنمای سفر به تمام  نقاط ایران، هتل های ایران و غیره را کسب کنند و با جدیدترین خدمات صنعت گردشگری ایران آشنا شوند. همچنین شما می‌توانید در بخش شیک نامه شرکت مسافرتی ما بهترین اخبارهای گردشگری را دنبال کنید تا با اهداف گردشگری و جای جای ایران آشنا گردید و از تجارب سفر که از جمله علاقه مندیهای  گردشگران است، آگاهی داشته باشید.

کیفیت خدمات یکی از مهم ترین عواملی است که آژانس شیک پرواز در طراحی و ارائه خدمات خود در نظر دارد و همواره با انتخاب بهترین خدمات گردشگری و همکاری با بهترین کارگزاران تور خارجی، در صدد اجرای تورهای لوکس و ارائه خدمات درجه یک و شایسته گردشگران ایرانی است. رضایت حداکثری مسافران از تورهای آژانس آرزوی دیرینه ما می‌باشد.

از آنجایی که بسیاری از خدمات گردشگری به هیچ عنوان نمی‌توانند با استفاده از تکنولوژی ارائه شود، فعالیت‌های گردشگری بیش از دیگر فعالیت‌های اقتصادی به خلاقیت، نبوغ، نوآوری، نیرو و منابع انسانی وابسته است. از این رو استفاده از منابع انسانی در چهارچوب نیروی کار آموزش دیده کارآیی بسیار بالاتری پیرامون اشتغال در گردشگری و کسب درآمد از آن دارند. فراهم آوردن تسهیلات برای کارآموزی‌های تخصصی در زمینه گردشگری و همچنین آموزش عمومی کافی که به وسیله آن‌ مهارت‌های لازم برای گردشگری تامین شود، همراه با بکار گیری مدیریت توانمد از جمله راهکارها در این زمینه می‌باشد.

کلماتی در مورد ما

تیم ما

سید آزاد سعیدی

مدیر عامل

اکبر سعیدی منفرد

رئیس هیئت مدیره

سمیه عزیزی

مدیرفنی

آیت سعیدی

دستیار مدیرعامل

هوشنگ رستمی

مدیر اجرایی
1393
سال تاسیس
2000
مشتریان خوشحال
120
همکاران ما
350
ویزای اخذ شده
30
اعضای تیم
750
تور برگزار شده
اقدام از شما، برنامه ریزی از ما

ما برای سفرتان تجربه خوبی را رقم میزنیم.