سوالات متداول

به منظور سفر به کشور‌هایی نظیر ترکیه، مالزی، ارمنستان، گرجستان و قطر برای مدت زمان محدود نیازی به دریافت ویزای توریستی نیست. به عنوان مثال برای داشتن سفر‌های توریستی به کشور ترکیه به مدت کمتر از 90 روز نیازی به اخذ ویزای کشور ترکیه نخواهد بود.

مسافرین عادی برای خروج از تمامی مرز‌های کشور و به کلیه روش‌ها، بار نخست مبلغ ۴۰۰ هزار تومان، بار دوم ۶۰۰ هزار تومان و بار سوم ۸۰۰ هزار تومان می‌پردازند.

مسافران گرامی می‌توانند با ارائه مدارک سفر خود اعم از بلیط و ویزا به بانک‌هایی که شعبه ارزی دارند حواله‌ی ارزی دریافت نمایند.

همواره خرید تور‌های لحظه آخری مقرون به صرفه است، اگر به لحاظ زمانی محدودیتی برای سفر خود ندارید احتمال اینکه بتوانید تور‌های داخلی و خارجی بدون ویزا را به صورت لحظه آخری با هزینه‌ای کمتر خریداری کنید هم بیشتر می‌شود.
همچنین رزرو تور‌هایی با هتل‌های سه ستاره و چهار ستاره و کوتاه کردن مدت زمان سفر جز آیتم‌های موثر بر کاهش قیمت تور‌های مسافرتی است.

یکی از مهمترین ویژگی‌های تور‌های خارجی شیک پرواز دریافت ویزا برای مسافران است، همچنین افرادی که تور‌های خارجی شیک پرواز را خریداری می‌کنند در طول سفر از امکانات متنوعی همچون تور لیدر، گشت شهری و بیمه مسافرتی برخوردار هستند.

حداقل اعتبار مورد نیاز پاسپورت برای تهیه تور مسافرتی در اغلب کشور‌های دنیا بیش از 6 ماه است.

همه نرخ‌ها به صورت آنلاین و از طریق ایرلاین‌ها و شرکت‌های کارگزار هتل جمع‌آوری و در وبسایت نمایش داده می‌شود. این نرخ‌ها تحت تاثیر تغییرات زمانی قرار می‌گیرند و ممکن است به صورت آنی تغییر کنند که این تغییرات غیرقابل اجتناب هستند.

در تور ترکیبی شیک پرواز امکان رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما با شرایط کنسلی انعطاف‌پذیر، انتخاب خدمات دلخواه مشتری بدون هیچ گونه محدودیت زمانی، صدور آنی مدارک و همچنین پشتیبانی 24 ساعته در هفت روز هفته برای مسافر وجود دارد.

به منظور اطلاع از تمامی اخبار شیک پرواز می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی، سرویس پیامک، ایمیل از اطلاعیه‌های تور‌های مسافرتی لحظه آخری شیک پرواز مطلع باشید.